Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Early Melons 2011

Video

Popis videa

4. Medzinárodný festival študentských filmov prinesie divákom od 16.3.2011 - 20.3.2011 v divadle Meteorit, kine Mladosť, Prístave umenia HotDock a v galérii Medium, rôznorodý výber zo slovenského a európskeho študentského filmu.

Štvrtý ročník Early Melons prinesie dve hlavné súťaže - medzinárodnú a slovenskú. V medzinárodnej sa stretne 33 filmov z 19 krajín sveta, v slovenskej 14 filmov s rokom výroby 2009 a 2010. Okrem iného sa môžete odviazať aj na koncertoch a párty, ktoré sú súčasťou festivalu:)

 

Program Early Melons 2011

Streda 16. marec

18.00 h., HotDock - Vernisáž fotovýstavy
19.30 h., Meteorit - otvorenie festivalu, premietanie otváracích filmov
21.00 h., Meteorit - otváracia párty, DJ Michalko

Štvrtok 17. marec

10.30 h., Corny Cafe - raňajky s festivalovými hosťami
12.00 h., Meteorit - premietanie pre stredné školy
14.00 h., Meteorit - Výber porotcu - Orsolya Benkő
14.00 h., Mladosť - Výber porotcu - Tomáš Stanek
14.30 h., HotDock - NISI MASA 1 - Visions of Prague, European Short Pitch
16.00 h., HotDock - Profil školy - FMK UCM Trnava
16.00 h., Meteorit - Medzinárodná súťaž 1 - Sen a skutočnosť
16.00 h., Mladosť - Výber porotcu - Peter Begányi
18.00 h., HotDock - Profil školy - FTF VŠMU Bratislava
18.00 h., Meteorit - Slovenská súťaž 1
18.00 h., Mladosť - Masterclass: Petr Jarchovský, premietanie filmu Občiansky preukaz
20.00 h., HotDock - Profil školy – Akadémia umení Banská Bystrica
20.00 h., Meteorit - Medzinárodná súťaž 2 - Reč tela
21.00 h., Mladosť - Melónové tóny
21.00 h., Klub umelcov - party - DJ Struna, Early Lemons ft. Dunajský štrk

Piatok, 18. marec

10.00 h., Meteorit - Premietanie pre stredné školy
10.30 h., Corny Cafe - raňajky s festivalovými hosťami
12.00 h., HotDock - Masterclass: Aňa Struhárová, Laco Struhár
14.00 h., Meteorit - Výber porotcu - Lucie Králová
14.00 h., Mladosť - Slovenská súťaž 2
16.00 h., Meteorit - Medzinárodná súťaž 3 - Histórie
16.00 h., Mladosť - Profil festivalu - Breaking Ground
17.00 h., HotDock - Masterclass - Marta Lamperová
18.00 h., Meteorit - Slovenská súťaž 3
18.00 h., Mladosť - Výber porotcu - Dominik Tschütscher
19.30 h., HotDock - Veľký detail - Martin Arnold
20.00 h., Meteorit - Medzinárodná súťaž 4 - Rodinné putá
20.00 h., Mladosť - Veľký detail - Viera Čákanyová 1
21.00 h., Čajovňa My a mama - party, prekvapenie

Sobota, 19. marec

12.00 h., Meteorit - Medzinárodná súťaž 5 - Pocity
13.00 h., Mladosť - Back to the Roots - Perličky na dne
13.00 h., HotDock - Workshop pre deti (výroba kaleidoskopov), projekcia detských filmov - Projekt KID
14.00 h., Meteorit - Medzinárodná súťaž 6 - Noc a deň
15.00 h., Mladosť - Veľký detail - Viera Čákanyová 2
15.30 h., HotDock - Výber porotcu - Igor Prassel: detský program Slon
16.00 h., Meteorit - Veľký detail - Veit Helmer
17.00 h., HotDock - NISI MASA 2 - Portréty Malmö
17.00 h., Mladosť - EuroFilmClub - Veľký rešpekt
19.00 h., Meteorit - Záverečný ceremoniál, premietanie víťazných filmov
20.00 h., Klub LOFT! - Záverečná párty, Invisible Cities, Groove Brothers, DJ Junior, DJ pstmn, DJ chaosdroid

Nedeľa 20. marec

16.00 h., Mladosť - Premietanie víťazných filmov Early Melons
18.00 h., Mladosť - Premietanie víťazných filmov Early Melons

http://www.earlymelons.com

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Odporučte toto video!

pošli na vybrali.sme.sk

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch