Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Volkswagen Tiguan verzus BMW X3

Video

Popis videa

Volkswagen Tiguan

Dizajn

Nový Tiguan stojí hrdo na svojich kolesách - a to právom: Dlhá kapota. Vzpriamený A-stĺpik. Široké blatníky kolies. Svoju silu demonštruje nový Tiguan veľmi pôsobivo. Odpoveď na takto koncentrovanú silu len tak rýchlo niekto nenájde - či už v meste alebo v teréne.

Nádherný: mestský/on-road dizajn s 18°nájazdovým uhlom

Tiguan Sport & Style ponúka všetko pre jazdu v meste: športový charakter a eleganciu. Štýlová predná maska s chrómovými prvkami je určená pre nájazdový uhol až do 18°, štandardne sa dodáva vo výbavách „Trend & Fun" a „Sport & Style".

Volkswagen Tiguan - Orange
Volkswagen Tiguan

Voľnosť: off-road dizajn s 28° nájazdovým uhlom

Tiguan Track & Field je ideálny pre všetkých tých, ktorím sa "terén stal mestom": s jeho špeciálnou offroad úpravou vpredu prejde bez námahy zlom terénu až do 28°, výsledkom je neobmedzený pôžitok z jazdy. Dôležité detaily ako spodný kryt motora mu zaistia ešte viac slobody a autentický dizajn Offroadu.

Nové perspektívy: panoramatické posuvné strešné okno

Na objednávku dodávané panoramatické posuvné strešné okno prepožičiava vnútornému priestoru vozidla jedinečnú atmosféru. Toto posuvné okno má v porovnaní s klasickým trikrát väčšiu zasklenú a otváraciu plochu, čo zabezpečuje optimálne prenikanie denného svetla a pocit z priestoru, aký sa blíži pocitom z jazdy v kabriolete. Integrovaná elektrická roleta sa postará o primeranú ochranu pred svetlom a teplom.

 

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Odporučte toto video!

pošli na vybrali.sme.sk

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch